Dávkovací zařízení

Perfektní mycí výsledky. Konstantně vysoká kvalita po dlouhou dobu. Co možná nejnižší provozní náklady. Když se oplachová chemie dávkuje optimálně, má to četné výhody. Optimálně dávkovaná znamená: přesně přizpůsobená tvrdosti vody, mytému nádobí a stupni znečištění. Co je při ručním mytí téměř nemožné, převezmou automatické dávkovače značky Winterhalter. Hadicová čerpadla, kompaktní dávkovací přístroje a sací trubice. Postarají se o správné dávkování. A tak o hygienu, lesk a hospodárnost.

DÁVKOVACÍ ZAŘÍZENÍ WINTERHALTER

winterhalter-davkovaci-zarizeni-saci-trubice.png

SACÍ TRUBICE

Přesné dávkování mycích a oplachových prostředků z kanystru. Včetně monitorování hladiny. A automatického hlášení prázdného stavu na displeji stroje.

winterhalter-davkovaci-zarizeni-kompaktni-davkovaci-pristroj.png

KOMPAKTNÍ DÁVKOVÁNÍ

Automatické dávkování práškových mycích prostředků. Tolik, kolik je potřeba, tak málo, jak je to jen možné. Přidání optimálního množství mycího prostředku. Pro vysokou kvalitu mytí a úspornou spotřebu.

winterhalter-davkovaci-zarizeni-hadicove-cerpadlo.png

DÁVKOVACÍ ČERPADLA

Přesné dávkování mycích a oplachových prostředků. Buď časově řízené nebo po předchozím měření kvality vody. Vždy tak, aby byly docíleny perfektní mycí výsledky.