SÉRIE UC PODSTOLOVÉ MYČKY

Je malá. Je flexibilní. Je spolehlivá. Perfektní podstolová myčka. Na sklenice, nádobí a příbory. Jedna na všechno.

Je přesně přizpůsobena na vámi používané myté nádobí. Díky různým velikostem stroje se optimálně hodí pro vaše individuální možnosti místa. Přesvědčí intuitivním ovládáním, úsporným provozem a vysokou hospodárností: série UC značky Winterhalter. Jejím posláním jsou zářivé sklenice, čisté nádobí a bezvadné příbory.

Myšlenka, která je za tím: zcela podle vašich přání a potřeb. Nezáleží na tom, v jakém odvětví. Nezáleží na tom, kde na světě. Jedna na všechno. Ale tak konfigurovatelná, že nakonec vznikne zcela individuální řešení. Váš stroj snů.

PŘEDNOSTI PRODUKTŮ SÉRIE UC

ŘEŠENÍ VYTVOŘENÉ NA MÍRU

Perfektně přizpůsobeno vašim prostorovým poměrům a vašemu mytému nádobí: UC je k dispozici ve velikostech M, L a XL. Můžete si vybrat ze čtyř různých variant: myčka sklenic, nádobí, příborů nebo myčka bistro. Každá z nich má až tři standardní programy a mnoho volitelných možností výbavy.

winterhalter-podstolova-mycka-uc-prednosti-produktu.webp
ÚSPORNÁ A HOSPODÁRNÁ

Série UC úspornější provoz. Oproti předchozímu modelu snižuje optimalizované mycí pole spotřebu vody až o 25 %. Tím klesá také spotřeba proudu a chemie - což dále minimalizuje celkové provozní náklady. A to při prvotřídních mycích výsledcích.

SNADNÉ POUŽITÍ

Chytrý dotykový displej se zobrazením programu a pokroku. Ovládání jedním tlačítkem. Ergonomická rukojeť dveří. A obzvlášť snadné čištění, při kterém lze obě mycí pole stisknutím knoflíku pouze jednou rukou odebrat - zcela bez nářadí. Ovládání UC je jednoduché a intuitivní. Tak, jak si to člověk přeje.

ČISTOTA A HYGIENA

Zářivě čisté. Hygienicky čisté. Vzhledově bezvadné. UC garantuje perfektní  mycí výsledky po dlouhou dobu. Pro nejvyšší nároky na čistotu a hygienu. A nejvyšší nároky na kvalitu a spolehlivost.

Sklenice. Nádobí. Příbory. Plechy a podnosy. Pekařské a řeznické přepravky. Více i méně místa.  Se změkčováním vody nebo bez něj. Za sérií UC se skrývá jednoduchá myšlenka: Zcela podle  Vašich přání a potřeb. Jedna myčka na vše. Konfigurovatelná tak, aby výsledkem bylo zcela  individuální řešení. Vaše myčka snů.

4 různé velikosti 

uc velikosti.JPG

uclpopis.JPG

VLASTNOSTI PRODUKTŮ SÉRIE UC

VARIABILNÍ PŘIZPŮSOBENÍ OPLACHOVÉHO TLAKU

Každá UC má sériově variabilní regulaci tlaku vody: „VarioPower“ přizpůsobuje oplachový tlak přesně příslušnému mytému nádobí a stupni znečištění. Jemné sklenice a křehké misky jsou omyty s menším a robustní nádobí s vyšším tlakem vody. Tak jsou nečistoty spolehlivě uvolněny - a s mytým nádobím je zacházeno šetrně.

CHYTRÝ DOTYKOVÝ DISPLEJ

Připraven pro budoucnost: V kokpitu UC pracuje chytrý dotykový displej. S ovládáním jedním tlačítkem. Jazykově neutrální uživatelský displej s  intuitivními piktogramy. A s ovládáním gesty, známým u chytrého telefonu. Displej reaguje citlivě a lze ho snadno ovládat také v rukavicích. Povrch je ze skla a je obzvlášť robustní: Byla testována ze extrémních podmínek.

ZPĚTNÉ ZÍSKÁVÁNÍ TEPLA

Inteligentní využití vložené energie: UC je volitelně vybavena integrovaným zpětným získáváním tepla z okolního vzduchu „Energy“. Využívá energii teplé vodní páry k předehřátí studené přitékající vody. To výrazně snižuje spotřebu energie, snižuje provozní náklady a zajišťuje, že při otevření stroje nebude unikat téměř žádná vlhká vodní pára.

INOVATIVNÍ MYCÍ POLE

Srdce série UC: Uvnitř strojů se postarají mycí pole o prvotřídní kvalitě mytí. Jsou výsledkem dlouholetého výzkumu a vývoje. Perfektní optimalizace proudění a promyšlená geometrie trysek se postarají o úsporu vody až o 25 %.

CONNECTED WASH

Digitalizace také vytváří nové možnosti v oblasti komerčního mytí nádobí a zajišťuje větší bezpečnost a efektivitu. Pomocí CONNECTED WASH lze stroje série UC integrovat do sítě a vyhodnocovat všechny důležité provozní údaje. Z toho lze odvodit konkrétní doporučení pro opatření k optimalizaci mycího procesu. Stav stroje lze sledovat z libovolného místa na světě pomocí bezplatné aplikace. Další plusový bod. V případě kritické chyby CONNECTED WASH automaticky odešle oznámení definované skupině příjemců. 

VARIANTY STROJE

Zářivé sklenice. Zářící nádobí. Lesklé příbory. Nebo všechno dohromady. UC lze přesně přizpůsobit vámi používanému mytému nádobí a druhům znečištění. Existují čtyři různé varianty: myčka sklenic, nádobí a příborů nebo myčka bistro. Každá z nich má až tři standardní programy a další možnosti individuálního nastavení.

VELIKOSTI STROJŮ

Série UC je k dostání ve čtyřech různých velikostech: S, M, L a XL. Můžete si tedy přesně vybrat velikost stroje, která se optimálně hodí pro vaše místo a myté nádobí. 

GS 640 - Mycí stroj na prodej! 

Myčka je na prodej za cenu 70.000,- včetně DPH
K dispozici 3 týden v lednu 2024, zákazník vyměnil za nový model.

Mycí stroj oba dávkovače mycí i oplachový prostředek
Odtokové čerpadlo
Oplachové čerpadlo
Technický výkon 40/24/12
Rozměry koše 608X672
Celkový příkon dle přívodní vody 8,4/11,4/14,4
Teplota nádrže 62C
Teplota Oplachové vody 85C
Spotřeba Oplachové vody na cyklus 5,2l
Světlá zásuvná výška 670/640
Max velikost plechů GN 2/1
Objem nádrže 82L

Možno dodat včetně změkčovače vody + 5000,-

více fotografií zde

IMG_7976.jpg