SÉRIE PT

PRŮCHOZÍ MYČKY

Umyje, co přijde. Čistě, spolehlivě, efektivně. Nekompromisní průchozí myčka. Zvládne i značné znečištění. A už je nádobí čisté.

VÝHODY PRODUKTU SÉRIE PT

PRVOTŘÍDNÍ MYCÍ VÝSLEDKY

I když je znečištění značné. Série PT je zárukou certifikované čistoty a hygieny. S výkonným mycím systémem a účinnou čtyřnásobnou filtrací jste ideálně vybaveni pro každou situaci.

winterhalter-pruchozi-mycka-serie-pt-vyhody-produktu.webp
ABSOLUTNÍ SPOLEHLIVOST

PT přináší přesně to, co stroj potřebuje v náročné každodenní mycí rutině: inovativní technologii, vysoce kvalitní zpracování a nízkou náchylnost k poruchám. Stroj, na který se můžete stoprocentně spolehnout. 

VYSOKÁ ÚSPORNOST

Mytí v PT znamená efektivní mytí. Díky nízké spotřebě vody, optimálně využité energii, úsporně dávkované chemii a digitálnímu vyhodnocení. To znamená, že díky PT snížíte své provozní náklady na minimum. 

JEDNODUCHÁ OBSLUHA

Díky PT je mytí snadné. S intuitivním a jednoduchým ovládáním, ergonomickou manipulací a praktickými funkcemi. Vaše obsluha bude s PT pracovat s radostí. 

winterhalter-pruchozi-mycka-serie-pt-v-praxi.jpg

MYCÍ SYSTÉM

Srdce série PT. Uvnitř stroje pracují dvě mycí pole ve tvaru S. Jsou výsledkem mnoha let výzkumu a vývoje. Díky důsledné optimalizaci proudění a speciální geometrii trysek zajišťují celoplošné rozvádění vody. A tím prvotřídní mycí výsledky – při množství oplachové vody od 2,2 litru na mycí cyklus. Přitom byla až do posledního detailu věnována pozornost kvalitě. Robustní osy z ušlechtilé oceli zaručují nejlepší vlastnosti při otáčení a přispívají k vysoké spolehlivosti PT. Z důvodu čištění se mohou mycí pole jednoduše a rychle vyjmout – bez použití nářadí.

SYSTÉM FILTRACE

Mytí nádobí je špinavá, náročná práce. Přesně na to je PT optimálně připravena. S účinným  systémem čtyřnásobné filtrace. Ve stupni 1 je voda v nádrži vedena plochým sítem, které nečistoty dopravuje do sítového válce. Tam jsou ve stupni 2 z vody spolehlivě odfiltrovány částice nečistot. Vysoká odolnost vůči nečistotám a jednoduchá manipulace s válcem přitom minimalizují počet a dobu trvání ručních mycích úkonů. Poté ve stupni 3 zajistí spodní část síta, aby nejmenší předměty, jako jsou párátka, neblokovaly čerpadlo. A ve stupni 4 filtruje Mediamat z vody ty nejjemnější částice nečistot, jako je kávová sedlina. Dodatečné ochranné síto čerpadla zabraňuje mechanickému poškození čerpadla. Výsledek? Průběžně čistá voda v nádrži. Čím čistší je voda v nádrži, tím lepší je mycí výsledek.

INTELIGENTNÍ DOTYKOVÝ DISPLEJ

Připraveni na budoucnost. V kokpitu PT pracuje inteligentní dotykový displej. S ovládáním jedním tlačítkem, jazykově neutrálním uživatelským rozhraním a vysvětlujícími piktogramy. Barevný displej reaguje citlivě a lze jej spolehlivě ovládat i v rukavicích – povrch je vyroben ze skla a je obzvlášť robustní. Všechny funkce lze vyvolat na třech jednoduchých úrovních ovládání. Jedna pro uživatele a dvě chráněné PINem pro šéfkuchaře a servisního technika. Praktické. Během mycího cyklu displej viditelně ukazuje průběh programu. Rovněž lze rychle zjistit aktuální teplotu v nádrži a bojleru – pro kontrolu hygienické bezpečnosti.

ZPĚTNÉ ZÍSKÁVÁNÍ TEPLA Z ODPADNÍ VODY

Jasné plus pro sérii PT.  Sériově je integrováno zpětné získávání tepla z odpadní vody EnergyLight. Výměník tepla využívá energii odpadní vody k ohřevu studené přitékající vody. Výhody? Stroj se mezi mycími cykly rychleji ohřívá, šetří zdroje a uspoří náklady na energii až o 10 %.

HYGIENICKÁ KONCEPCE

Za průchozími myčkami série PT stojí koncept pro dokonalou hygienu a snadné čištění. K dispozici je speciální hygienické vedení koše. Nádrž je hluboce tažená a má hygienické topné těleso. To všechno znamená, že ve vnitřním prostoru nejsou žádné zákoutí ani skryté rohy, kde by se mohly hromadit nečistoty a vytvářet usazeniny. Ve spojení s integrovaným samočistícím programem je náročnost čištění snížena na minimum. Další bezpečnost poskytují senzor mycího prostředku, záznamník hygieny, funkce termostopu a CONNECTED WASH. Jinými slovy: PT nabízí extrémně vysoký hygienický standard. Potvrzeno hygienickým certifikátem podle DIN SPEC 10534.

ZPĚTNÉ ZÍSKÁVÁNÍ TEPLA Z ODPADNÍCH PAR

Zpětné získávání tepla z odpadních par EnergyPlus je pro PT k dispozici jako volitelná výbava. Na rozdíl od sériového zpětného získávání tepla z odpadní vody EnergyLight používá EnergyPlus kromě výkonnějšího tepelného výměníku odpadní vody také tepelný výměník odpadního vzduchu. Ten využívá energii teplé vodní páry uvnitř stroje k předehřevu studené přitékající vody. Při otevření stroje do místnosti neunikne téměř žádná teplá vlhká vodní pára. A náklady na energii se sníží až o 15 % na jeden mycí cyklus. Tukový filtr lze pro čištění rychle a snadno vyjmout.

AUTOMATICKÝ KRYT

Nejen komfortní, ale také praktické. PT je k dispozici s automatickým krytem. To znamená, že stroj lze provozovat bez jakéhokoliv úsilí – skutečná úleva pro obsluhu. Kryt se zavře jednoduše stisknutím tlačítka a to  buď prostřednictvím displeje nebo ergonomicky umístěného tlačítka. Mycí cyklus se poté spustí automaticky. A na konci programu se kryt automaticky zvedne, což signalizuje ukončení mycího cyklu.

winterhalter-pruchozi-mycka-serie-pt-3.webp winterhalter-pruchozi-mycka-serie-pt-4.webp

winterhalter-pruchozi-mycka-serie-pt-2.jpg

GS 640 - Mycí stroj na prodej! 

Myčka je na prodej za cenu 70.000,- včetně DPH
K dispozici 3 týden v lednu 2024, zákazník vyměnil za nový model.

Mycí stroj oba dávkovače mycí i oplachový prostředek
Odtokové čerpadlo
Oplachové čerpadlo
Technický výkon 40/24/12
Rozměry koše 608X672
Celkový příkon dle přívodní vody 8,4/11,4/14,4
Teplota nádrže 62C
Teplota Oplachové vody 85C
Spotřeba Oplachové vody na cyklus 5,2l
Světlá zásuvná výška 670/640
Max velikost plechů GN 2/1
Objem nádrže 82L

Možno dodat včetně změkčovače vody + 5000,-

více fotografií zde

IMG_7976.jpg