Proč používat zařízení na úpravu vody?

Neupravená voda

Neupravená voda s částicemi soli a minerálů, které se usazují v myčce a způsobují na nádobí šmouhy.

 

 

Změkčení vody – DuoMatik/MonoMatik

Látky způsobující tvrdost vody jsou odstraněny – zařízení je doporučeno pro myčky skla a mycí stroje pro nádobí a černé nádobí. Tvrdost vody se většinou projevuje jako bílá usazenina v myčce a na nádobí. Změkčená odvápněná voda brání ukládání vodního kamene a následného poškození myčky. Umožňuje optimální účinek mycího a oplachového prostředku, lepší výsledek mytí a nižší spotřebu.

  

Částečné odsolení - TE 15/20

Soli a minerály jsou takřka zcela odstraněny – doporučeno pro myčky skla, v závislosti na kvalitě místní vody. I přes změkčení ve vodě zůstanou rozpustné minerály a ukládají se na nádobí. Částečné odsolení obsah těchto solí se snižuje pomocí iontové výměny a je zárukou umytí téměř bez jakýchkoli usazenin.

 

Plné odsolení VE 15/20 

 Proces úplného odsolení z vody úplně odstraní soli a minerály. Její kvalita je srovnatelná s destilovanou vodou a tato voda nezanechává na nádobí, příborech ani sklenicích žádné usazeniny. Zajistí oslnivý lesk i bez časově náročného leštění.

 

Reverzní osmóza

 Proces reverzní osmózy vodu prohání membránou. Mytí pak probíhá bez přítomnosti nečistot a to znamená, že na nádobí, příborech ani sklenicích nezůstávají žádné usazeniny. Leštění již není nutné, protože umyté nádobí se oslnivě leskne a je připraveno k použití