Winterhalter GS 630

Je kompaktní. Má spoustu síly. A nejjednodušší ovládání. Nejmenší myčka na kuchyňské nádobí na světě. Malá, ale výkonná.

MALÁ PRO HRUBÉ NEČISTOTY.

Malé kuchyně pro mytí nádobí. Úzké prodejní pulty. Prostory s omezeným místem. Všude tam, kde není pro mytí zdánlivě místo, tam vstoupí do hry: GS 630 značky Winterhalter. Zde ukazuje nejmenší myčka na kuchyňské nádobí na světě svoji celou velikost. V kuchyni téměř nezabere místo a jako podstolová verze se vejde také pod pult. Má jednoduché ovládání, myje rychle, úsporně a ekonomicky. V pekařstvích a řeznictvích. V gastronomii a systémové gastronomii. A má opravdu hodně síly: S vysokým tlakem vody umyje i úporně znečištěné kuchyňské nádobí hygienicky dočista. Bez ohledu na to, co přijde. Výstavní plechy, gastronomické nádobí, Euro přepravky. Podnosy a filtry. Také nádobí, sklenice a příbory. GS 630 zaručuje perfektní mycí výsledky.

PŘEDNOSTI PRODUKTŮ GS 630

PERFEKTNÍ MYCÍ VÝSLEDKY

Extrémně výkonný mycí systém. S reverzními mycími rameny. GS 630 zaručuje prvotřídní čistotu. Také při silně znečištěném zařízení.

winterhalter-mycka-na-kuchynske-nadobi-gs-630-prednosti-produktu
VYSOKÁ KVALITA

Kvalitní materiály. Pečlivé zpracování. GS 630 splňuje vysoké nároky na kvalitu značky Winterhalter. Je absolutně spolehlivá a s dlouhou životností.

NEJJEDNODUŠŠÍ OVLÁDÁNÍ

Spouštěcí tlačítko s ovládáním jedním tlačítkem. Jazykově neutrální a barevné kódování. Displej teploty a výšky hladiny. Ovládání GS 630 je jednoduché a bezpečné.

HYGIENICKÁ BEZPEČNOST

Čtyřnásobný systém filtrace roztoku. Monitorování požadovaných teplot. Automatický samočisticí program. A jednoduché ruční čištění. GS 630 se postará o maximální hygienickou bezpečnost.

VLASTNOSTI PRODUKTŮ GS 630

ROZMĚRY

Výška 820 mm. Šířka 870 mm. Hloubka 600 mm. S těmito rozměry je GS 630 nejmenší myčka na kuchyňské nádobí na světě. Kompaktní podstolová verze. 

REVERZNÍ MYCÍ SYSTÉM

Otázka techniky: Winterhalter vyvinul mycí systém, kterým se dostává voda na myté nádobí s maximálním pokrytím plochy. O to se stará šest reverzních mycích systémů. Jeden dole, jeden nahoře. Tento systém se postará ve spojení s integrovanými vysoce výkonnými mycími tryskami také v případě úporného znečištění o perfektní mycí výsledek.

OVLÁDÁNÍ JEDNÍM TLAČÍTKEM

Jednoduché, komfortní a absolutně bezpečné. Tento požadavek klade Winterhalter na obsluhu myčky. U GS 630 to znamená: samovysvětlující a intuitivní ovládání jedním tlačítkem s jazykově neutrální barevnou signalizací. Víc není potřeba. V případě, že se personál často střídá, je to velká výhoda.

PŘEDOPLACH STUDENOU VODOU

Ten, kdo pracuje s bílkovinami a škrobem, ví: Měli byste předmýt studenou vodou, aby se znečištění na mytém nádobí nespékalo. Proto může být GS 630 volitelně vybavena předoplachem studenou vodou. Čistá, studená voda naruší před vlastním mycím cyklem nečistoty. To zaručuje hygienicky čistý mycí výsledek a snižuje úsilí při ručním předmytí.

FILTRACE ROZTOKU

Čím je oplachová voda čistější, tím lepší je mycí výsledek. Z tohoto důvodu je GS 630 vybavena účinným systémem filtrace roztoku. Hrubé nečistoty zachycuje vyjímatelné ploché síto. Poté Mediamat odfiltruje nejjemnější částice, jako je kávová sedlina. A sací síta čerpadla chrání čerpadlo před mechanickým poškozením. Tak zůstává oplachová voda nepřetržitě čistá.

PŘEPÍNÁNÍ TEPLOTY

Pro všechny případy nejlépe vybavena: GS 630 je volitelně k dostání s přepínáním teploty. Tak lze oplachovou teplotu jednoduše a rychle snížit. Z 85 °C pro mytí kuchyňského a ostatního nádobí na pouhých 65 °C pro tříděné mytí sklenic.

TERMOSTOP

Oplachování podstatně přispívá k hygienicky bezvadnému mycímu výsledku. Ovšem pouze tehdy, jestliže se oplachuje správnou teplotou. GS 630  se zde monitoruje sama: Termostop umožní oplachování teprve tehdy, když teplota v bojleru dosáhne definovanou požadovanou hodnotu 85 °C.

winterhalter-mycka-na-kuchynske-nadobi-gs-630-4.jpg

winterhalter-mycka-na-kuchynske-nadobi-gs-630-1.jpg

winterhalter-mycka-na-kuchynske-nadobi-gs-630-3.jpg

GS 640 - Mycí stroj na prodej! 

Myčka je na prodej za cenu 70.000,- včetně DPH
K dispozici 3 týden v lednu 2024, zákazník vyměnil za nový model.

Mycí stroj oba dávkovače mycí i oplachový prostředek
Odtokové čerpadlo
Oplachové čerpadlo
Technický výkon 40/24/12
Rozměry koše 608X672
Celkový příkon dle přívodní vody 8,4/11,4/14,4
Teplota nádrže 62C
Teplota Oplachové vody 85C
Spotřeba Oplachové vody na cyklus 5,2l
Světlá zásuvná výška 670/640
Max velikost plechů GN 2/1
Objem nádrže 82L

Možno dodat včetně změkčovače vody + 5000,-

více fotografií zde

IMG_7976.jpg