Čistota, o kterou se můžete opřít

Myčky nádobí UC jsou schopné přizpůsobit každý mycí cyklus Vašim požadavkům a podmínkám - poradí si se všemi velikostmi, tvary a zašpiněním mytého nádobí.

 

 

 

 

 

Proto se u nových myček nádobí přizpůsobují faktory působící na proces mytí, především tlak, čas, množství mycího prostředku a teploty. Tak je možné v každém okamžiku garantovat čisté a hygienicky nezávadné výsledky mytí.

Čisté nádobí - zářivý zážitek

Unikátní eliptická mycí pole se speciálně vyvinutými tryskami dosahují maximálního plošného pokrytí a mycí síly shora a zespoda. O čistotu mycí lázně se stará inovační 4-násobný filtrační systém se senzorem zakalení.

Stabilita veškerého nádobí

Díky systému VarioPower dokáže Winterhalter jako jediný dodavatel regulovat mycí tlak. Při volbě vhodného standardního programu zůstává i obzvlášť lehké nádobí bezpečně ve správné poloze a je dokonale umyto. Také ostatní mycí faktory se automaticky přizpůsobují.

Konec s odolnými nečistotami

Speciálně nastavený program umožňuje mytí s mimořádně vysokým tlakem a zaručuje, že i silně znečištěné nádobí bude hygienicky čistě a zároveň hospodárně umyto.

Maximální kapacita pro plechy a tácy

V závislosti na typu gastronomického provozu patří k mytému nádobí kromě malých kusů také velké nádobí, například plechy a podnosy. Vyplatí se tedy využít UC-XL s extra velkým vnitřním prostorem. Je tak možné mýt plechy a podnosy hospodárněji a s vyšší hygienou.

 

 

Myčky nádobí řady UC: Energy

Winterhalter jako první výrobce na trhu nabízí kompaktní patentovaný výměník tepla odpadních par i ve třídě podstolových myček. Energie se tak využívá efektivně i v tom nejmenším prostoru.

 

Horká pára je přímo odsávána z vnitřního prostoru stroje. Její energie se využívá pro zahřívání studené přívodní vody. Příslušné snížení spotřeby energie na ohřev oplachové vody přitom dosahuje 48 %, resp. 0,1 kWh na mycí cyklus. Předpokládáme-li 80 mycích cyklů denně, ušetří se tím ročně 2920 kWh, resp. náklady na energii až € 467,–.

 

Pokud máte zájem o tuto myčku, tak nás prosím kontaktuje.