Odborník na bezvadné výsledky bez leštění

Absolutní novinkou jsou myčky příborů Winterhalter. Garantují hygienicky čisté mytí a opticky bezvadné příbory společně s podstatnou úsporou času a výdajů.

 

 

 

 

 

 

 

Nehygienické a časově náročné přelešťování je při používání demineralizované vody zbytečné – zářivý příbor je obratem ruky znovu připravený k použití. Tyto myčky jsou k dispozici ve čtyřech různých velikostech, které vyhovují nejrůznějším prostorovým požadavkům. S kompletním řešením Winterhalter zaručují všechny komponenty dokonalý mycí výsledek. Winterhalter doporučuje umístit příbory v namáčecí lázni. Speciální koše také zaručují, že budou příbory správně umyté. Tak je možné garantovat bezvadný výsledek mytí a sušení.

 

 

 

Myčky příborů řady UC: Energy

Winterhalter jako první výrobce na trhu nabízí kompaktní patentovaný výměník tepla odpadních par i ve třídě podstolových myček. Energie se tak využívá efektivně i v tom nejmenším prostoru.

 

Horká pára je přímo odsávána z vnitřního prostoru stroje. Její energie se využívá pro zahřívání studené přívodní vody. Myčky UC Energy navíc přináší užitek ve více ohledech: současně zlepšuje klima v místnosti, šetří energii a chrání životní prostředí.

 

Pokud máte zájem o tuto myčku, tak nás prosím kontaktuje.