Odborník na bezvadné výsledky bez leštění

Absolutní novinkou jsou myčky příborů Winterhalter. Garantují hygienicky čisté mytí a opticky bezvadné příbory společně s podstatnou úsporou času a výdajů.

 

 

 

 

 

 

 

Nehygienické a časově náročné přelešťování je při používání demineralizované vody zbytečné – zářivý příbor je obratem ruky znovu připravený k použití. Tyto myčky jsou k dispozici ve čtyřech různých velikostech, které vyhovují nejrůznějším prostorovým požadavkům. S kompletním řešením Winterhalter zaručují všechny komponenty dokonalý mycí výsledek. Winterhalter doporučuje umístit příbory v namáčecí lázni. Speciální koše také zaručují, že budou příbory správně umyté. Tak je možné garantovat bezvadný výsledek mytí a sušení.

 

 

 

Myčky příborů řady UC: Energy

Winterhalter jako první výrobce na trhu nabízí kompaktní patentovaný výměník tepla odpadních par i ve třídě podstolových myček. Energie se tak využívá efektivně i v tom nejmenším prostoru.

 

Horká pára je přímo odsávána z vnitřního prostoru stroje. Její energie se využívá pro zahřívání studené přívodní vody. Myčky UC Energy navíc přináší užitek ve více ohledech: současně zlepšuje klima v místnosti, šetří energii a chrání životní prostředí.

 

Pokud máte zájem o tuto myčku, tak nás prosím kontaktuje.

GS 640 - Mycí stroj na prodej! 

Myčka je na prodej za cenu 70.000,- včetně DPH
K dispozici 3 týden v lednu 2024, zákazník vyměnil za nový model.

Mycí stroj oba dávkovače mycí i oplachový prostředek
Odtokové čerpadlo
Oplachové čerpadlo
Technický výkon 40/24/12
Rozměry koše 608X672
Celkový příkon dle přívodní vody 8,4/11,4/14,4
Teplota nádrže 62C
Teplota Oplachové vody 85C
Spotřeba Oplachové vody na cyklus 5,2l
Světlá zásuvná výška 670/640
Max velikost plechů GN 2/1
Objem nádrže 82L

Možno dodat včetně změkčovače vody + 5000,-

více fotografií zde

IMG_7976.jpg