Specialista na mytí sklenic s brilantními výsledky

U nových myček sklenic je možné přizpůsobit faktory působící na proces mytí dle specifických požadavků - zejména dle typu a stupně zašpinění, stability a dekoru skla.

Pomocí přizpůsobení faktorů působících na proces mytí - především tlaku, času, množství mycího prostředku a teploty - garantují mycí stroje řady UC vždy čisté a hygienicky nezávadné výsledky mytí a současně chrání i samotné sklenice.

 

Myčky sklenic řady UC: Energy

Winterhalter jako první výrobce na trhu nabízí kompaktní patentovaný výměník tepla odpadních par i ve třídě podstolových myček. Energie se tak využívá efektivně i v tom nejmenším prostoru.

Horká pára je přímo odsávána z vnitřního prostoru stroje. Její energie se využívá pro zahřívání studené přívodní vody. Myčky UC Energy navíc přináší užitek ve více ohledech: současně zlepšuje klima v místnosti, šetří energii a chrání životní prostředí.

Myčky sklenic řady UC: Cool

Mycí stroje Cool zaručují hygienicky čisté výsledky mytí s konstantní teplotou v nádrži a současné schlazení sklenic studenou, čerstvou oplachovou vodou. Jedním stiskem tlačítka může být teplota oplachové vody navýšena na 65°C.

Studené sklenice zaručují nápojům nejvyšší kvalitu a pivu dokonalou pivní pěnu. Oplach za studena k tomu znamená rychlý přísun sklenic v době, kdy jsou potřeba. Navíc - z myčky po otevření dvířek již nestoupá teplá a vlhká pára.

Myčky sklenic řady UC: ReTemp

Verze ReTemp se díky redukovaným teplotám v nádrži a bojleru stará o rychlou dostupnost chladných sklenic a snižuje zároveň provozní náklady o 16 %.

V kombinaci se speciálním mycím a oplachovým prostředkem ReTemp zaručuje mycí stroj hygienicky čisté výsledky mytí.

 

Pokud máte zájem o tuto myčku, tak nás prosím kontaktuje.

GS 640 - Mycí stroj na prodej! 

Myčka je na prodej za cenu 70.000,- včetně DPH
K dispozici 3 týden v lednu 2024, zákazník vyměnil za nový model.

Mycí stroj oba dávkovače mycí i oplachový prostředek
Odtokové čerpadlo
Oplachové čerpadlo
Technický výkon 40/24/12
Rozměry koše 608X672
Celkový příkon dle přívodní vody 8,4/11,4/14,4
Teplota nádrže 62C
Teplota Oplachové vody 85C
Spotřeba Oplachové vody na cyklus 5,2l
Světlá zásuvná výška 670/640
Max velikost plechů GN 2/1
Objem nádrže 82L

Možno dodat včetně změkčovače vody + 5000,-

více fotografií zde

IMG_7976.jpg