Pásové myčky

Pro jednotné myté nádobí s pevně stanovenými časy. V menzách a velkých kantýnách, klinikách a pečovatelských zařízeních.

STF JEDNONÁ DRŽOVÁ PÁSOVÁ MYČKA

Kapacita až 2800 džbánku na pivo za hodinu

winterhalter-pasova-mycka-stf-prednosti-produktu.png

PERFEKTNÍ MYCÍ PROCES

Hygienicky čisté sklenice a džbánky. Umyté nejvyšší rychlostí. A díky studenému oplachu zase okamžitě připravené k použití. STF umožňuje i ve špičkových hodinách bezproblémové obsloužení vašich hostů.

HYGIENICKÁ BEZPEČNOST

STF to umožňuje: Na hygienu se můžete stoprocentně spolehnout i přes vysokou rychlost mytí a studený oplach. Stroj zaručuje v kombinaci se správnými mycími a oplachovými prostředky absolutně hygienicky bezpečný mycí postup.

KOMFORTNÍ OBSLUHA

Přehledný displej. Bezpečná manipulace. Minimální nároky na péči. STF disponuje promyšlenými detaily, díky kterým je ovládání maximálně jednoduché a komfortní.

LZE FLEXIBILNĚ NAKONFIGUROVAT

S STF zůstanete flexibilní: Nakládací a vykládací prostory lze přizpůsobit nejrůznějším požadavkům. A verze s kolečky zajistí mobilitu.

VLASTNOSTI PRODUKTŮ STF

OPLACH STUDENOU VODOU

Tak jsou sklenice zase rychle připraveny k použití: STF je vybavena speciálním oplachem studenou vodou. Díky závěrečnému oplachu studenou vodou jsou sklenice přímo po mycím cyklu opět studené a lze je zase hned použít. Tak lze studené nápoje optimálně servírovat. Pěna se u piva dlouho udrží. Vedlejší efekt: Ušetříte si zbytečné čekání.

HYGIENICKÝ VNITŘNÍ PROSTOR

Za jednonádržovou pásovou myčkou STF stojí promyšlený koncept pro perfektní hygienu a komfortní čištění. A nádrž je hlubokotažená. To všechno znamená: Ve vnitřním prostoru nejsou žádná zákoutí nebo skryté rohy, ve kterých se hromadí nečistota a mohou se tvořit usazeniny. Hygienická dvířka otočná o 180°, která nepodléhají opotřebení, umožňují ergonomický přístup při čištění vnitřního prostoru stroje. Ve spojení s integrovaným samočisticím programem se tak snižuje náročnost na čistění na minimum. Čisté řešení.

PŘEPÍNÁNÍ TEPLOTY

Ve špičkových hodinách u STF velmi oceníte oplach studenou vodou. Mimo to existují možná fáze, ve kterých rychlé ochlazení není potřeba. Žádný problém: S volitelným přepínáním teploty můžete oplachovou teplotu zcela jednoduše zvýšit na 65 °C. A tak optimalizovat sušení mytého nádobí.

MOBILNÍ INSTALACE NA KOLEČKÁCH

Dnes ve velké kuchyni, zítra na oslavách ve stanu: STF je k dispozici volitelně také jako mobilní verze na kolečkách. Tak se může zcela jednoduše přepravovat a flexibilně instalovat. Tak máte vaši myčku vždy přesně tam, kde je potřeba.

PRODLOUŽENÝ PROSTOR PRO NAKLÁDKU/VYKLÁDKU

Tak jste vybaveni i pro absolutní nejvyšší provoz: Volitelně lze STF vybavit prodlouženým prostorem pro nakládku a/nebo vykládku. Ten vytvoří místo. Usnadní nakládku a vykládku myčky. A postará se o ergonomickou práci.

winterhalter-pasova-mycka-stf-1.pngwinterhalter-pasova-mycka-stf-4.png

MTF VÍCENÁDRŽOVÉ PÁSOVÉ MYČKY

Je mnohostranná. Je výkonná. Na míru vytvořená pásová myčka. Pro velké množství mytého nádobí. Úsporná a spolehlivá.

Kapacita až 6800 talířů za hodinu

winterhalter-pasova-mycka-mtf-prednosti-produktu.png

HYGIENICKÁ BEZPEČNOST

MTF je dimenzována pro nejvyšší hygienický standard. Svojí architekturou. Svým hygienickým standardem a standardem čištění. Svými speciálními programy a detaily výbavy. Tak sériově splňuje požadavky normy DIN.

SNADNÉ POUŽITÍ

Dotyková obrazovka s jazykově neutrálními piktogramy. Intuitivní volba programu. Dveře otočné o 180°. Lze snadno otevřít jedním prstem. Jednoduché, bezpečné a komfortní ovládání MTF díky mnoha promyšleným detailům.

PERFEKTNÍ MYCÍ VÝSLEDKY

Mycí systém MTF je extrémně výkonný. Tím je garantována čistota a hygiena na nejvyšší úrovni. Kdykoliv. I při velkých množstvích mytého nádobí.

HOSPODÁRNÁ

Se zabudovanou úspornou funkcí: Díky inovativní technologii v oplachovací zóně je spotřeba vody MTF snížena na minimum. Tím se značně snižuje spotřeba energie a oplachové chemie. V součtu to znamená nižší provozní náklady. A vyšší hospodárnost.

VLASTNOSTI PRODUKTŮ MTF

FILTRACE ROZTOKU

Čím je oplachová voda čistější, tím lepší je mycí výsledek. Z tohoto důvodu je MTF vybavena účinným systémem filtrace roztoku. Hrubé nečistoty zachycují v jednotlivých zónách vyjímatelná plochá síta. Poté Mediamaty odfiltrují nejjemnější částice, jako je kávová sedlina. A sací síta čerpadla chrání čerpadlo před mechanickým poškozením. Tak zůstává oplachová voda nepřetržitě čistá.

HYGIENICKÝ VNITŘNÍ PROSTOR

Za pásovými myčkami série MT stojí promyšlený koncept pro perfektní hygienu a komfortní čištění. A nádrž je hlubokotažená. To všechno znamená: Ve vnitřním prostoru nejsou žádná zákoutí nebo skryté rohy, ve kterých se hromadí nečistota a mohou se tvořit usazeniny. Hygienická dvířka otočná o 180° umožňují ergonomický přístup při čištění vnitřního prostoru stroje. Ve spojení s integrovaným samočisticím programem se tak snižuje náročnost na čistění na minimum.

TEPELNÉ ČERPADLO

Vedle zpětného získávání tepla z odpadních par „Energy“ existuje pro MTF jako další volitelná možnost úspory energie ještě účinnější tepelné čerpadlo „ClimatePlus“: Využívá nejenom tepelnou energii uvnitř stroje k ohřevu vody v nádrži a oplachové vody - ale i energii z okolního vzduchu. Tím se ušetří za jednu hodinu provozu až 16 kWh proudu. To výrazně snižuje spotřebu energie a provozní náklady.

SAMOČISTICÍ PROGRAM

Krátce před koncem pracovní doby: Aby se zajistila bezvadná funkce stroje po mnoho let, má MTF řízený samočisticí program. Na dotykové obrazovce se nejprve spustí plně automatické čištění vnitřního prostoru stroje. Rotující trysky ve stropě stroje automaticky čistí vnitřní prostor čerstvou vodou. Následnými ručními kroky čištění provedou snadno srozumitelné piktogramy na displeji. Odpadní čerpadlo přitom ze stroje odvede zbytkovou vodu a zabrání tak usazeninám a zápachům.

DOTYKOVÁ OBRAZOVKA

Dotyková obrazovka MTF je víc než ovládací panel: Je jazykově neutrální a intuitivně ovládanou komunikační a kontrolní platformou. Optické a akustické signály neinformují pouze o stavu stroje, ale indikují také případné vzniklé závady. Lze jimi monitorovat také externí úpravu vody, která je volitelně k dostání. Šéfkuchaři a servisní technici mají po zadání PINu přístup do chráněné oblasti s rozšířenými funkcemi, kde lze načíst data relevantní pro provoz a hygienu.

PROGRAM NA SKLENICE

Lesk a zářivost: Při mytí sklenic jsou na myčku kladeny obzvlášť vysoké nároky. Proto má k tomu MTF volitelný speciální program: Stačí stisknout knoflík a všechny důležité faktory mycího procesu jsou přizpůsobeny mytí sklenic. A jestliže je vaše MTF vybavena reverzní osmózou, bude tato pro oplachování automaticky aktivována.

winterhalter-pasova-mycka-mtf-1.png

winterhalter-pasova-mycka-mtf-4.png

GS 640 - Mycí stroj na prodej! 

Myčka je na prodej za cenu 70.000,- včetně DPH
K dispozici 3 týden v lednu 2024, zákazník vyměnil za nový model.

Mycí stroj oba dávkovače mycí i oplachový prostředek
Odtokové čerpadlo
Oplachové čerpadlo
Technický výkon 40/24/12
Rozměry koše 608X672
Celkový příkon dle přívodní vody 8,4/11,4/14,4
Teplota nádrže 62C
Teplota Oplachové vody 85C
Spotřeba Oplachové vody na cyklus 5,2l
Světlá zásuvná výška 670/640
Max velikost plechů GN 2/1
Objem nádrže 82L

Možno dodat včetně změkčovače vody + 5000,-

více fotografií zde

IMG_7976.jpg