SÉRIE UF

MYČKY NA KUCHYŇSKÉ NÁDOBÍ

Hodně síly. Vysoký tlak vody. Silná a robustní myčka na kuchyňské nádobí. Pro opravdu silná znečištění. Ta to zvládne.

Je to zatěžkávací zkouška pro myčku. Extrémně úporné nečistoty. Na nejrůznější kuchyňské nádobí. Tam, kde se mytí stává výzvou, je expertem: série UF značky Winterhalter. Robustní zpracování. Se spoustou síly. A inovativní funkce: pro excelentní mycí výsledky a maximální hygienu. Díky třem velikostem stroje vhodná pro nejrůznější myté nádobí. Jste pekař, řezník nebo gastronom a myjete v extrémním prostoru? UF je váš stroj.

PERFEKTNÍ MYCÍ VÝSLEDKY

Ať už bílkoviny, škrob nebo tuk: UF zvládne také extrémně silné a úporné nečistoty. S vysoce výkonným mycím systémem, tlakem vody až 1 bar a namáčecím programem je perfektně dimenzována pro profesionální mytí kuchyňského nádobí.

winterhalter-mycka-na-kuchynske-nadobi-uf-prednosti-produktu.png
ERGONOMICKÁ OBSLUHA

Dotyková obrazovka a tlačítko Rychlý start. Sklápěcí dveře. Vozík na koše a koš vyklápěný nahoru. Tyto a mnoho dalších detailů činí obsluhu UF jednoduchou a obzvlášť ergonomickou.

KVALITA A SPOLEHLIVOST

Mytí kuchyňského nádobí je mytí v extrémní oblasti. Série UF je k tomu speciálně navržena: Díky vysoké kvalitě materiálů a pevnému zpracování je stroj robustní, absolutně spolehlivý a mimořádně odolný.

HYGIENICKÁ BEZPEČNOST

Kde se pracuje s potravinami, existují hygienické standardy. UF se postará o to, že je můžete snadno dodržet: promyšleným hygienickým konceptem ve vnitřním prostoru stroje a obzvlášť jednoduchým čištěním.

image.png

UF-M

winterhalter-mycka-na-kuchynske-nadobi-uf-m.jpg

Myčka na kuchyňské nádobí s kompaktními rozměry: na menší až středně velké kuchyňské nádobí. Ideální pro pekaře, řezníky a gastronomy.

UF-L

winterhalter-mycka-na-kuchynske-nadobi-uf-l.jpg

Myčka na kuchyňské nadobí s rozšířenou vstupní výškou, také pro mytí velkoformátových plechů na pečení. Speciálně pro pekaře.

  • Světlá vstupní výška. 800 mm
  • Vnitřní rozměr koše: 612 x 672 mm
  • Rozměr zavřené myčky: 775x870x188 mm(2070 s Energy)

UF-XL

winterhalter-mycka-na-kuchynske-nadobi-uf-xl.jpg

Myčka na kuchyňské nádobí s velkým objemem, také pro mytí velkého a neskladného kuchyňského nádobí. Ideální pro pekaře, řezníky a gastronomy.

  • Světlá vstupní výška. 800 mm
  • Vnitřní rozměr koše: 1305 x 672 mm
  • Rozměr zavřené myčky: 1468x870x188 mm(2070 s Energy)

VLASTNOSTI PRODUKTŮ SÉRIE UF

VYSOCE VÝKONNÝ MYCÍ SYSTÉM

Každá UF je sériově vybavena vysoce výkonným mycím systémem z ušlechtilé oceli: Speciální geometrie mycího ramene a tlak vody až do 1 baru se postarají o optimální čistící výkon v celém vnitřním prostoru stroje. Variabilní regulace tlaku vody „VarioPower“ přitom zajišťuje, že je mycí tlak přesně přizpůsoben příslušnému stupni znečištění mytého nádobí. Výsledek: perfektně umyté kuchyňské nádobí a maximální hygiena.

CONNECTED WASH

Digitalizace vytváří nové možnosti také v oblasti profesionálního mytí a stará se o větší bezpečnost a účinnost. S CONNECTED WASH lze UF integrovat do sítě prostřednictvím LAN nebo WLAN. Na základě analýzy a vyhodnocení provozních údajů obdržíte konkrétní doporučení k postupu pro optimalizaci vašeho mycího procesu. Pomocí příslušné aplikace máte kdykoliv přístup k údajům, které jsou pro vás nejdůležitější a jste automaticky informováni v případě závad.

SKLÁPĚCÍ DVEŘE

S myčkami na kuchyňské nádobí série UF neklape perfektně pouze samotné mytí. Také čištění vnitřního prostoru stroje: Sklápěcí dveře, které jsou volitelně k dostání, lze odblokovat a jednoduše sklopit dolů. Pak není nic v cestě a vnitřní prostor stroje je snadno přístupný.

VOZÍK NA KOŠE

Ergonomický. Praktický. Nekomplikovaný. S vozíkem na koše, který je k dostání jako příslušenství, lze rychle nahromadit také neskladné a těžké myté nádobí a pohodlně dopravit ke stroji. Tam se pak koš posouvá jednoduše přímo od vozíku do stroje. A po mytí je všechno stejně rychle znovu rozmístěno a uklizeno. Pro optimální pracovní postup v kuchyni pro mytí nádobí.

PRVNÍ NAPLNĚNÍ TEPLOU VODOU

Stroj je tak připraven během pár minut: Volitelně může být UF konfigurován tak, že se dá nádrž naplnit přímo teplou vodou. Myčka je tak připravena k provozu rychleji a spotřebuje méně energie. To samozřejmě platí také pro výměnu vody v nádrži v průběhu mycího dne.

ZPĚTNÉ ZÍSKÁVÁNÍ TEPLA

Inteligentní využití vložené energie: UF je volitelně vybavena integrovaným zpětným získáváním tepla z okolního vzduchu „Energy“. Využívá energii teplé vodní páry k předehřátí studené přitékající vody. To výrazně snižuje spotřebu energie, snižuje provozní náklady a zajišťuje, že při otevření stroje nebude unikat téměř žádná vlhká vodní pára.

NAMÁČECÍ PROCES

Pro absolutně těžké případy existuje UF volitelně s namáčecím procesem „TurboZyme“. Přitom je myté nádobí před samotným mycím cyklem postříkáno speciální namáčecí chemií „Prostředek na narušení krusty“ pro narušení zaschlých a připečených nečistot. To zaručuje optimální mycí výsledek i v úporných případech a současně šetří čas a práci: Ruční předmytí se zjednoduší nebo dokonce je zcela eliminováno.

PŘEDOPLACH STUDENOU VODOU

Ten, kdo pracuje s bílkovinami a škrobem, ví: Měli byste předmýt studenou vodou, aby se znečištění na mytém nádobí nespékalo. Proto mohou být všechny myčky série UF volitelně vybaveny předoplachem studenou vodou. Čistá, studená voda naruší před vlastním mycím cyklem nečistoty. To zaručuje hygienicky čistý mycí výsledek a snižuje úsilí při ručním předmytí.

winterhalter-mycka-na-kuchynske-nadobi-uf-3.png

winterhalter-mycka-na-kuchynske-nadobi-uf-1.png

winterhalter-mycka-na-kuchynske-nadobi-uf-4.png

winterhalter-mycka-na-kuchynske-nadobi-uf-2.png

GS 640 - Mycí stroj na prodej! 

Myčka je na prodej za cenu 70.000,- včetně DPH
K dispozici 3 týden v lednu 2024, zákazník vyměnil za nový model.

Mycí stroj oba dávkovače mycí i oplachový prostředek
Odtokové čerpadlo
Oplachové čerpadlo
Technický výkon 40/24/12
Rozměry koše 608X672
Celkový příkon dle přívodní vody 8,4/11,4/14,4
Teplota nádrže 62C
Teplota Oplachové vody 85C
Spotřeba Oplachové vody na cyklus 5,2l
Světlá zásuvná výška 670/640
Max velikost plechů GN 2/1
Objem nádrže 82L

Možno dodat včetně změkčovače vody + 5000,-

více fotografií zde

IMG_7976.jpg