Série UF. Součást vášně.

Nezáleží na tom, zda jste pekař, řezník, hoteliér nebo gastronom – Vy a Váš tým podáváte každý den ten nejlepší výkon a pracujete pečlivě se srdcem a duší na Vašich produktech.Přesně to se týká také společnosti Winterhalter.

Naši zaměstnanci s prvotřídním vzděláním oddaně a angažovaně vyvíjí inovativní technologie, které Vám usnadní všední den v umývárně nádobí. Důvěřujte proto společnosti Winterhalter. Jsme Vaším spolehlivým partnerem, který zná Vaše potřeby a dělá se zaujetím vše pro to, abyste měli volné ruce.

S našimi inovativními řešeními v oblasti mytí se můžete s nadšením soustředit na Váš nejdůležitější cíl: Uspokojit přání Vašich zákazníků.

S novou myčkou Winterhalter UF získáte nejen prvotřídní myčku kuchyňského nádobí, ale i nového člena ve Vašem kuchyňském týmu, který s Vámi přemýšlí, řeší a v každém okamžiku podává nejlepší výkony.

Od kompaktního přístroje až po velkoformátový zázrak, nabízíme vhodné řešení do každé umývárny nádobí. Všechny naše modely disponují četnými inovacemi, ke kterým jste nás inspirovali: Řešení, která jsou vymyšlena ze všedního dne profesionála a udělána pro všední den profesionála.

více informací o inovativních myčkách série UF: